Filistinli Yetimlerimizin Aidatları Dağıtıldı | İmam Buhari Vakfı
Filistinli Yetimlerimizin Aidatları Dağıtıldı Reviewed by Momizat on . Yetim ve ihtiyaç sahibi olan Filistinli kardeşlerimizin aidatlarını kendilerine teslim ettik. "O kullar, şiddeti her yere yayılmış olan bir günden korkarak verd Yetim ve ihtiyaç sahibi olan Filistinli kardeşlerimizin aidatlarını kendilerine teslim ettik. "O kullar, şiddeti her yere yayılmış olan bir günden korkarak verd Rating: 0
You Are Here: Home » TÜM HABERLER » Filistinli Yetimlerimizin Aidatları Dağıtıldı

Filistinli Yetimlerimizin Aidatları Dağıtıldı

Filistinli Yetimlerimizin Aidatları Dağıtıldı

Yetim ve ihtiyaç sahibi olan Filistinli kardeşlerimizin aidatlarını kendilerine teslim ettik.

“O kullar, şiddeti her yere yayılmış olan bir günden korkarak verdikleri sözü yerine getirirler. Onlar, kendi canları çekmesine rağmen yemeği yoksula, yetime ve esire yedirirler. ‘Biz sizi Allah rızası için doyuruyoruz; sizden ne bir karşılık ne de bir teşekkür bekliyoruz.’ ‘Biz, çetin ve belâlı bir günde Rabbimizden (O’nun azabına uğramaktan) korkarız.’ derler. İşte bu yüzden Allah onları o günün fenalığından esirger; yüzlerine parlaklık, gönüllerine sevinç verir.” (İnsân Sûresi, 7-11)

Sizde, her gün binlerce  çocuğun yetim kaldığı dünyamızda ayda 90 tl ile bir yetim çocuğa destek verebilir ona umut  ışığı olabilirsiniz.  

About The Author

Number of Entries : 379

Leave a Comment

© 2012 - İmam Buhari Eğitim ve Araştırma Vakfı