Suriye’ye Yardım Götüren Ekibimiz Döndü | İmam Buhari Vakfı
Suriye’ye Yardım Götüren Ekibimiz Döndü Reviewed by Momizat on . 18 Tırdan oluşan insani yardım malzemesini Suriyeli kardeşlerimize ulaştırmak için 04 Aralık Pazar günü dualarla uğurladığımız kardeşlerimiz dağıtımlarını yapar 18 Tırdan oluşan insani yardım malzemesini Suriyeli kardeşlerimize ulaştırmak için 04 Aralık Pazar günü dualarla uğurladığımız kardeşlerimiz dağıtımlarını yapar Rating: 0
You Are Here: Home » Acil Yardımlar » Suriye’ye Yardım Götüren Ekibimiz Döndü

Suriye’ye Yardım Götüren Ekibimiz Döndü

Suriye’ye Yardım Götüren Ekibimiz Döndü

18 Tırdan oluşan insani yardım malzemesini Suriyeli kardeşlerimize ulaştırmak için 04 Aralık Pazar günü dualarla uğurladığımız kardeşlerimiz dağıtımlarını yaparak yurda döndüler. 

Gönderilen yardım malzemeleri fırınlar, hastaneler, yetimhaneler ve Suriyeli ihtiyaç sahibi kardeşlerimize elden teslim edilerek yerlerine ulaştırıldı.
 
Ekibimizin Suriyede yapmış oldukları istişareler ve gözlemleri ışığında yeni yardım tırlarımız için çalışmalarımız devam etmektedir. Başta gıda ve kömür olmak üzere inşaallah Ocak ayında yeni tırlarımızı uğurlamak için çalışmalarımıza başladık. Sizin de katkılarınızı bekleriz. Gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı Allah razı olsun.  
 
Rabbimiz emeği geçen herkesten razı olsun. Yapmış olduğumuz hayırları katında makbul eylesin. Son nefesimize kadar hayır üzere çalışmayı hepimize nasip eylesin. 
 
Suriye başta olmak üzere İslam alemindeki mazlum kardeşlerimize yardım eylesin. Onlara zulmeden zalimleri perişan eylesin. 
 

 

 

About The Author

Number of Entries : 379

Leave a Comment

© 2012 - İmam Buhari Eğitim ve Araştırma Vakfı